logo_footer

MyDexPay airdrop 1000 XMD

Airdrop
rkadaşlar merhaba bugün size yeni bir site tanıtacağım. Mydexpay.io eski adıyla CBTEF yeni bir oluşuma girmiş durumda. Site yeni domain ile startını 12 Martta verdi ve piyasaya çok iddialı bir şekilde girmeyi hedefliyor. Site kendisine güzel bir vizyon belirlemiş durumda , ilk başta masternode ile piyasaya giren site yatırım yapan üyelerine günlük siteye giren BTC
Token Kampanyası şu zamanda tamamlanacak 30 Haziran
Amaç: Kaydedilmedi
Web Sitesi

rkadaşlar merhaba bugün size yeni bir site tanıtacağım.

Mydexpay.io eski adıyla CBTEF yeni bir oluşuma girmiş durumda. Site yeni domain ile startını 12 Martta verdi ve piyasaya çok iddialı bir şekilde girmeyi hedefliyor.

Site kendisine güzel bir vizyon belirlemiş durumda , ilk başta masternode ile piyasaya giren site yatırım yapan üyelerine günlük siteye giren BTC miktarlarına orantılı olarak kar payı dağıtmakta ayrıca siteye giren her kullanıcıya ücretsiz olarak 1000 XMD Coin Airdrop’unu vermekte.

Sitenin yol haritasına göre yakın zamanda borsaya acılacak olan sitenin Airdropları yine kendi sitesinde değer kazanarak kullanıcılarına ekstra kazançlar sağlayacaktır.

ÜYE OL VE 1000 AİRDROP KAZAN

Sitede hisse sahibi olmak için yatırılması gereken minimum tutar 0.001 BTC dir. Ayrıca site üye olan herkese ücretsiz olarak 1000 XMD Coin Airdopu hediye etmekte. Airdrop sürecini kaçırmamak adına sadece mail adresinizle kayıt olarak ücretsiz Airdropunuzu alabilirsiniz.

http://mydexpay.io/register.php?userkey=29d16771-1a10-434c-a46b-f522d0d61e3f

Token Kampanyası: 01 Mayıs — 30 Haziran
3.75/5
Hile oranı
Risk oranı
ROI oranı
Site Skoru

Add a comment