Airdrop & Bounty için Katılım Sağlanırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Airdrop & Bounty için Katılım Sağlanırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

  • Öncelikle Sosyal medya hesaplarınızda etkileşim, beğeni ve paylaşım geçmişinin olmasına özen göstermenizi tavsiye ederiz.
  • Fake hesaplar kullanmamanızı öneririz. Sosyal medya hesap isimleri arasındaki isim, kullanıcı ismi bağlantısı olmaması durumu gerekçe gösterilebilir ve token gönderimi iptal edilebilir.
  • Kesinlikle Kripto para Exchange Borsalarına ait Ethereum Wallet (Cüzdan) adresi kullanmayınız. Cüzdanlarınızı kişisel olarak (ERC20 Blockchain) MyEtherWallet (MEV), JAxx , Ledger Wallet, Trezor gibi platformlarından temin ediniz.
  • Özel cüzdanlarınız için verilen Private Key, Keystore /JSON gibi önemli bilgilerinizi internet üzerinden kimseyle paylaşmayınız. Airdrop ve Bounty bedava token kayıtları kesinlikle ücretsizdir. Bu platformlar sizlerden sadece cüzdan adresinizi istemektedir ( “0x” ile başlayan ve toplam 42 haneden oluşan rakam ve harfler bütünüdür) . Bunun dışında istenilen her özel bilgi “fake, sahte proje”’sinyalidir  ve Hiçbir işlem yapmadan tarayıcınızdan çıkmanızı ve tarama geçmişinizi, çerezlerinizi silmenizi tavsiye ederiz.
  • airdroptoico.com web sayfamızda listelenecek olan Airdrop, Bounty ( ve ICO)’ler internet dünyasında ve sosyal medyalarda kamuoyunda paylaşılan ilanlar olacaktır. Bu ilanların hepsi gerçek anlamda bir proje niteliği taşımayabilir yani fake proje olabilir. Maalesef yayımlanan tüm ilanların öncesinden “fake” olduğu anlaşılamamaktadır. Lütfen özel bilgilerinizi (ETH,NEO Wallet şifre ve dosya bilgileriniz v.b.) kimseyle paylaşmayınız.
Airdrop – Havadan Gelen


Add a comment