Bitcoin 13.24
$8,824.08 0.15%
Ethereum 1.06
$168.02 0.63%
Zcash 0.53
$53.29 0.99%
Monero 0.84
$66.72 1.26%
Stellar 0.00
$0.06 6.5%

Hakkımızda

Airdroptoico en kapsamlı token (Airdrop) paylaşım platformudur.

Bu web sitesi Artık SİZİN

Gelecek vaat ettiğini düşündüğün Kriptopara Airdrop-Bounty proje bilgilerini “Airdrop Listele” bölümüne tıklayarak hazır listeleme kutucuklarına doldurun. Yazılım ekibimiz sizler için gerekli düzenlemeleri yapsın ve projeni yayınlasın işte bu kadar! Bundan sonrası artık sizde….

Projeni listelerken Airdrop&Bounty platformlarının size özel vermiş olduğu “Referans Linkini” sizler için paylaşıyoruz. Dolayısıyla sizlere daha çok airdrop-Bounty Token kazanmak için bir fırsat sunuyoruz. Boşuna demedik Bu web sitesi “SİZİN”..!

Sıkça Sorulan Sorular

Blockchain teknolojisinin bir ürünü olan dijital para piyasasında belli bir amaç ve hedef doğrultusunda Kripto Para üretmek isteyen proje sahiplerinin, kitlelere ulaşmak adına sektör takipçilerine reklam, tanıtım amacıyla dağıttığı bedava token olarak tanımlanmaktadır.

Proje sahiplerinin reklam ve tanıtım amacıyla kitlelere ulaşma hedefiyle dağıttıkları bedava tokenleri bir platform üzerinden sizlere duyurmaktadır. Duyuruları ve istenilen görevleri (Örn. Twitter, facebook, telegram takip, paylaşım ve yorum yapma gibi) takip ederek, bedeva airdrop token sahibi olabilirsiniz. Size özel verilecek olan referans linki sayesinde geniş kitlelere ulaşarak daha çok Free Airdrop coin sahibi olabilirsiniz.

Oldukça basit… Ana sayfa sağ üst bölümde yer alan “Airdrop Listele” bölümüne giriş yapınız. Projenizin detayları hakkında sizler için oluşturduğumuz bilgi kutucuklarını doldurunuz. Yıldızlı(*) bölümler zorunlu doldurulması gereken alanlar olduğundan boş bırakmayınız. Projenin referans linki var ise projenin resmi web sayfası bölümüne kişisel referans linkinizi yapıştırınız ve formu gönderiniz. İşte bu kadar… Yazılım ekibimiz sizler için son rötuşları yapsın ve projenizi yayına soksun.

 • Airdrop : Kripto para token, ücretsiz token, jeton, küçük görevlerle verilen bedava coin.
 • Airdrops : Crypto token, free token, free crypto coin-token.
 • Bounty : Ücretsiz token, genelde ICO sonrası dağıtılan free token, istenilen görevler Airdrop görevlerine göre daha kapsamlı olabilir fakat mantığı aynıdır.
 • İco : Proje kripto paraların Exchange platformlarına giriş yapmadan önce, belirlenen fiyatla satış yapılması, talep toplanması, kripto paraların borsa dilinde “halka arz” edilmesi, Belli bir maddi bedel yoluyla alınan token-coin.
 • Token : jeton, kripto jeton.
 • Crypto Airdrop – Kripto Airdrop – Airdrops – Airdrop – Airdrop Coin: Uluslar arası ortak dilde hitap edilen terimlerdir.
 • Platform : Tüm Airdrop-Bounty projelerinin aynı çatı altında toplandığı ve tanıtımlarının yapıldığı veri tabanı; web sitesi, blog sitesi, haber siteleri vb.
 • Sembol : Airdrop coinlerin kısaltılmış ve reel piyasada Exchange platformlarında temsil edilecek halidir. Örneğin: Ethereum: ETH, Litecoin LTC, Bitcoin BTC vb.
 • Hot Airdrop(s): Talep edilme oranı artışa geçen Airdrop projeleridir.
 • Exclusive Airdrop(s): Özel, seçkin, çok tutulan ve gelecek vaat edileceğine inanılan Airdrop projeleridir. Özel bilgiler talep edilebilir.
 • Upcoming Airdrop(s): Bedava token Airdrop projesinin bildirildiği fakat kampanyanın henüz başlamadığı, yakın tarihte başlayacağı bildirilen Airdrop projeleridir.
 • Active Airdrop(s): Bedava Airdrop kampanyasının başladığı ve kampanyanın belli bir tarihe kadar devam edeceğini bildirir Airdrop coin projeleridir.
 • Past Airdrop(s): Ücretsiz token kampanyası biten Airdrop projeleridir.

Airdroptoico sitesi sizlere airdrop yapan firmaları bilgilendirme imkanı sunan firmaların haberlerini ve şirket incelemerini yapmak amaçlı kurulan bir hizmet sitesidir. Airdrop to Ico her hangi bir firmaya bağlı olmayan bir web sitesidir.  Yatırım Tavsiyesi İçermez.

HABER

Yeni Airdrop’lar için bilgilendirme almak isterseniz mailinizi girebilirsiniz.